ژ 1-9

ما در این مقاله قصد داریم تا جدید ترین مدل زیورآلات مردانه در سال ۲۰۲۱ را بررسی کنیم. اگر شما به گردنبند های مردانه علاقه مند هستید یا دوست دارید با خرید دستبند مردانه و یا خرید انگشتر مردانه، انقلابی را در استایل و پوشش خود ایجاد کنید، ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با به کارگیری ترند زیورآلات مردانه در سال ۲۰۲۱ استایل جذابی برای خود ایجاد کنید.

ژ 1-10

دنیای مد امسال بیش از هر زمان دیگری تحت تاثیر ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن قرار گرفته است. کار کردن از خانه و گذراندن بیشتر اوقات در لباس های راحتی خانگی و پیژامه ها، طراحان را بر آن داشته است تا با معرفی ترندهای به مراتب راحت تر، فضای مناسبی را برای بیرون آمدن مردم از خانه ها فراهم کند. ما در این مقاله قصد داریم جدید ترین ترند لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱ را بررسی کنیم.

ژ 1-11

برخی از جواهرات نقره تنها چند روز پس از استفاده شروع به زنگ زدن می کنند، دیگر زیورآلات ممکن است تا ماه ها درخشانی سطح خود را حفظ کنند. اگرچه این اتفاق ناگوار است اما چند راه حل ساده برای کاهش سرعت زنگ زدگی جواهرات نقره وجود دارند. ما در این مقاله، چند روش برای مقابله با سیاه شدن جواهرات نقره محبوب شما را ارائه خواهیم داد.